Анонси

КОНКУРС в аспірантуру з відривом та без відриву від виробництва за спеціальністю 222 «Медицина»

вересень 3, 2020

Державна наукова установа «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами (ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС)

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

в аспірантуру з відривом та без відриву від виробництва за спеціальністю 222 «Медицина» (спеціальна підготовка за спеціалізаціями:

 «кардіологія», «нервові хвороби», «травматологія та ортопедія», «хірургія», «урологія», «акушерство та гінекологія», «анестезіологія та інтенсивна терапія», «соціальна медицина»)

Конкурс на заміщення зазначених нижче  посад наукових працівників

вересень 3, 2020

Державна наукова установа «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами оголошує конкурс на заміщення зазначених нижче  посад наукових працівників:

Науково-практична конференція молодих вчених «Сучасні досягнення і перспективи розвитку профілактичної та клінічної медицини»

лютий 18, 2020

м. Київ                                                                                                       23   квітня  2020 р.

                                     Перше інформаційне повідомлення

Вельмишановний колего!

23 квітня 2020 р. у Києві, на базі Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами (ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС) (м. Київ, вул. Верхня, 5), буде проведена науково-практична конференція молодих вчених «Сучасні досягнення і перспективи розвитку профілактичної та клінічної медицини». Організатором конференції є ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС, яка включена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ України та НАМН України на 2020 рік.

Науково-практична конференція молодих вчених

січень 24, 2019

«Перспективи розвитку профілактичної та клінічної медицини», яка присвячена 10  річниці Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами.

м. Київ, 19   квітня  2019 р.